ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ

З 1991 року

Противлення злу мистецтвом

< 2019 >
Вересень
«
»
  • 27
    Вересень, 27

    18:30
    27.09.2019
    Концертна зала Філармонії
    вулиця Римарська, 21, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    О. ЩЕТИНСЬКИЙ «Наталка-Полтавка» (за І. Котляревським)

    АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХОФ

    ХОР ОПЕРНОЇ СТУДІЇ ХНУМ

    (головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Наталія БЄЛІК)

    Студенти театрального факультету ХНУМ

    (балетмейстер – заслужений артист України Леонід МАРКОВ)

    Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Юрій ЯНКО

    Режисер-постановник –

    заслужений діяч мистецтв України Леонід САДОВСЬКИЙ

    В ролі Котляревського – заслужений артист України Анатолій ЛОБАНОВ

    Солісти – лауреати та дипломанти Міжнародних конкурсів Юлія РАДКЕВИЧ, Наталія ПОЛІКАРПОВА, Максим ВОРОЧЕК, Олексій ВЄТРОВ, Микита БУРЦЕВ, Святослав СУДІК

  • 28
    Вересень, 28

    15:00
    28.09.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Виконавці: студенти ХНУМ імені І. П. Котляревського,

    стипендіати РОТАРІ-клубів м. Харків

    Інна УСПЕНСЬКА, Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ (скрипка), Маргарита СОЛЯНИК (альт), Артем ЛИТОВЧЕНКО (віолончель), Ярослав ФЕДОРЕНКО (баритон), Микола КУЗЬМЕНКО (флейта), Петро ЯНЧУК (фортепіано)

  • 29
    Вересень, 29

    18:30
    29.09.2019
    Камерна зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    спільно з ArtCelloFestival

    Денис СЕВЕРІН (віолончель, Швейцарія), Анн ГАСТІНЕЛЬ (віолончель, Франція),

    Юстус ГРІММ (віолончель, Німеччина),

    Петру ІУГА (контрабас, Румунія)

    У програмі: РОССІНІ, ФІТЦЕНГАГЕН, ГЛІЕР, П’ЯЦЦОЛЛА,

    ХЕНЦЕ, ТАНГА, ВАЙНБЕРГ, СОЛЛІМ

«
»
  • 01
    Жовтень, 01

    18:30
    01.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    ХНУМ імені І.П. Котляревського

    ГІТАРНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. Котляревського

    (художній керівник та диригент –

    заслужений артист України Володимир ДОЦЕНКО

    Солісти – Володимир ДОЦЕНКО, Ференц БЕРНАТ, Міклош Давід ПАВЛОВИЧ (Угорщина)

  • 02
    Жовтень, 02

    18:30
    02.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    за підтримки програми Erasmus+

    Нуну ПІНТУ (Португалія)

    Беруть участь – Денис КАШУБА (фортепіано), Інна УСПЕНСЬКА, Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ (скрипка),

    Маргарита СОЛЯНИК (альт), Артем ЛИТОВЧЕНКО (віолончель)

  • 04
    Жовтень, 04

    18:30
    04.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Диригент – Крістоф АДТ (Німеччина)

    Соліст – Вольфганг МАНЦ (Німеччина)

    У програмі:

    БЕРЕЗОВСЬКИЙ Симфонія До мажор (редакція Кирила Карабиця), В.А. МОЦАРТ Концерт для фортепіано з оркестром № 21,

    В.А. МОЦАРТ Симфонія № 41 «Юпітер»

  • 05
    Жовтень, 05

    16:00
    05.10.2019
    Харківський ЛітМузей
    вулиця Багалія, 6, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    «Старосвітський бенькет за “Енеїдою” Котляревського»

  • 05
    Жовтень, 05

    17:00
    05.10.2019
    Мала зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    ПРЕЗЕНТАЦІЯ книги Катерини МИШКІС «МОЇ П’ЯТЬ ЖИТТІВ»

    У концертній програмі беруть участь Тетяна ЛЕОНТЬЄВА, Серафима БІЛОЗОР, Анатолій ТАРАБАНОВ, Ірина КРАСИНСЬКА, Григорій ГАНЗБУРГ

  • 06
    Жовтень, 06

    14:00
    06.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    переможців Четвертого міжнародного

    конкурсу музичного мистецтва

    «Харківські асамблеї»

  • 06
    Жовтень, 06

    18:30
    06.10.2019

    за підтримки VERE MUSIC FUND

    до Дня народження заслуженого діяча мистецтв України Валерія АЛТУХОВА

    лауреати Міжнародних конкурсів Юрій НЕМІРОВСЬКИЙ, Владислав ПЕТРИК, Олег ШЕБЕТА-ДРАГАН, Олексій СКРЄБЦОВ

  • 07
    Жовтень, 07

    18:30
    07.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

    (художній керівник та головний диригент –

    заслужений діяч мистецтв України Борис МІХЄЄВ,

    диригент – Юрій ДЯЧЕНКО)

    Солісти – заслужений артист України Віталій ЛАШКО,

    лауреат Міжнародних конкурсів Лілія МАЗОХА,

    дипломант Міжнародних конкурсів Ольга КАЛАШНІКОВА

    У програмі українські народні пісні та інструментальні твори

    українських композиторів

  • 08
    Жовтень, 08

    17:00
    08.10.2019
    Актова зала ФТІНТ імені Б.І. Вєркіна
    проспект Науки, 47, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    до 100-річчя з Дня народження видатного вченого,

    засновника та директора ФТІНТ України, академіка АН України

    Бориса Ієремійовича ВЄРКІНА

    Беруть участь колективи та солісти ХНУМ імені І.П. Котляревського, ХНАТОБу імені М.В. Лисенка

  • 08
    Жовтень, 08

    18:30
    08.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Творчі керівники проекту –

    Жанна ДЕДУСЕНКО, Микола УДОВИЧЕНКО

    Ірина ГРИГОРЕНКО, Ольга ІЛЬЯШЕНКО,

    Станіслав КУЧЕРЕНКО, Інна УСПЕНСЬКА (скрипка), Ліана ЖДАНОВА, Надія САФІНА (альт),

    Артем ЛИТОВЧЕНКО, Антон СЛАДКОМЕДОВ (віолончель),

    Сергій КАЗАНЦЕВ, Аліна ПЕТРЕНКО,

    Олеся ПУПІНА, Максим ЧУБ (фортепіано)

    У програмі БОРТНЯНСЬКИЙ, БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МОЦАРТ

  • 09
    Жовтень, 09

    15:00
    09.10.2019
    Театральний факультет ХНУМ імені І. П. Котляревського
    вулиця Чернишевська, 79, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    літературознавця, літературного критика

    Тетяни ТРОФИМЕНКО

    «Котляревський і сучукрліт: точки дотику»

  • 09
    Жовтень, 09

    17:00
    09.10.2019
    Камерна зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    Валерій МАРЧЕНКО (флейта), Олександр ПАСТУХОВ (фагот), Людмила СУЗДАЛЬЦЕВА (фортепіано)

    У програмі: Тріо ГАЙДНА та БЕТХОВЕНА

  • 09
    Жовтень, 09

    18:30
    09.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    (художній керівник та диригент – Надія МЕЛЬНИК)

    Беруть участь:

    квартет бандуристок «GRATIS» (керівник –  Любов МАНДЗЮК)

    лауреати Міжнародних конкурсів Марія МИТКО, Ганна КОНОВАЛ

    фольклористичний гурт «ФАРБИ» (керівник – Галина БРЕСЛАВЕЦЬ)

  • 10
    Жовтень, 10

    18:30
    10.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    Солісти –

    заслужена артистка України Олена СТАРІКОВА, Алла МІШАКОВА, Анна ПОМПЕЄВА, Валерія ГОСПОДИНЬКО, Олена СТАНІШЕВСЬКА, Яна КАУШНЯН, Ольга ЮРІНА, Ігор САХНО, Марк СЕРДЮК, Олексій ВЄТРОВ, Євген АМСТИБОВСЬКИЙ

    Партія фортепіано –

    заслужений діяч мистецтв України Євгенія НІКІТСЬКА, Тетяна КОНДРАТЬЄВА, Ніна ІНЮТОЧКІНА, Анатолій ТАРАБАНОВ, Ігор СЕДЮК, Денис КАШУБА, Максим ШАДЬКО, Марина СЕМКО

     

    У програмі: БОРТНЯНСЬКИЙ, МОЦАРТ, БЕТХОВЕН,

    ПЕРГОЛЕЗІ, БЕЛЛІНІ, ДОНІЦЕТТІ, БЕЛЛІНІ

  • 11
    Жовтень, 11

    16:00
    11.10.2019
    Мала зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Збір біля головного корпусу ХНУМ (16.00)

  • 11
    Жовтень, 11

    18:30
    11.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Виконавці – студенти та випускники класу професора Олени ЩЕЛКАНОВЦЕВОЇ

    Ірина МАРЕНИЧ, Ірина МОРОЗОВА, Антон СЛАДКОМЕДОВ, Арсеній СТАВИЦЬКИЙ, Давид ОБОЗНИЙ, Вікторія КРАВЕЦЬ

    Партія фортепіано – Станіслав КАЛІНІН

    У програмі: БАХ, ФРЕСКОБАЛЬДІ, ГАЙДН,

    БОККЕРІНІ, МОЦАРТ, БЕТХОВЕН

  • 12
    Жовтень, 12

    14:00
    12.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Валентина СТОГНІЙ, Наталія ЗИМОГЛЯД, Єлизавета ЧОРНА, Кіра ТИМОФЕЄВА, Тетяна СИРЯТСЬКА, Марія ЛІННИК, Олена ПОГОДА, Ольга МИХАЙЛОВА

    Беруть участь: заслужена артистка України Олена СКВОРЦОВА, Людмила СУЗДАЛЬЦЕВА, Алла МЕЛЬНИК, Олександра ПЕРШИНА, Ксенія СЛІПЧЕНКО, Артем АМСТИБОВСЬКИЙ, Руслан КАШИРЦЕВ, Катерина МИРОНОВА

  • 12
    Жовтень, 12

    15:00
    12.10.2019
    Театральний факультет ХНУМ імені І. П. Котляревського
    вулиця Чернишевська, 79, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    літературознавця, літературного критика

    Тетяни ТРОФИМЕНКО

    «Котляревський і сучукрліт: точки дотику»

  • 12
    Жовтень, 12

    17:00
    12.10.2019
    Театральний факультет ХНУМ імені І. П. Котляревського
    вулиця Чернишевська, 79, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    Моновистава Полтавського академічного обласного театру ляльок

  • 12
    Жовтень, 12

    18:30
    12.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Светлана АНЧЕВА (Болгарія)

    Партія фортепіано – Марія БОНДАРЕНКО (Україна)

    У програмі: БОРТНЯНСЬКИЙ, МОЦАРТ, ДЕБЮССІ, РАВЕЛЬ, ПУЛЄНК

  • 13
    Жовтень, 13

    14:00
    13.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    учні відділу спеціального фортепіано ХССМШ-і

    та студенти кафедри спеціального фортепіано ХНУМ:

    Василь та Володимир ПУ, Валерія МОТОРА, Наталія КРАВЧЕНКО, Таісія КАСЬЯНЕНКО, Дар’я САННІКОВА, Андрій ХОЛОДКОВ, Аліса ЗВЕЗДОВА, Катерина ПАВЛЕНКО, Уляна ПІНАЄВА, Олександр НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ, Анастасія ГАЙ, Сніжана КОРОВІНА, Ангеліна СУББОТІНА, СУН Веньюань, В’ячеслав КАРІКОВ, Аліна ПЕТРЕНКО, Дарина БЕЛЯВЦЕВА, Ольга КУЧЕРЯВА, Маргарита УШАКОВА, Аліна ОЛЕЙНИК, Яків ВОСКОБОЙНІКОВ

  • 13
    Жовтень, 13

    18:30
    13.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Диригенти – Хедвіг ШВІМБЕРГ (Бельгія),

    заслужена артистка України Вікторія ЖАДЬКО

    Солісти – Хедвіг ШВІМБЕРГ (кларнет), Наталія СІКОРСЬКА (клавесин), Емма КУПРІЯНЕНКО (альт), Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК (фортепіано), Арсеній СТАВИЦЬКИЙ (віолончель), Ганна ВЛАСОВА (арфа)

    У програмі: КОЖЕЛУХ, БОРТНЯНСЬКИЙ, МОЦАРТ, В.Ф. БАХ, ТУРНЄЄВ, ВЕСТЕРЛІНК

  • 14
    Жовтень, 14

    17:00
    14.10.2019
    Камерна зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    лауреати Міжнародних конкурсів Анна АУЛОВА, Богдан АВРАМКІН, Ростислав ГОЛУБОВ, Аліна ГУТЕНКО, Лілія ДАНИЛЕНКО, Вікторія ДЕРКАЧ, Руслан ЖЕЛІБА, Олександра КОНДРАТ`ЄВА, Ганна КОНОВАЛ, Ксенія СЛІПЧЕНКО, Дарина СТАРОВОЙТОВА, Костянтин ТРИКОЗЮК, Анастасія ШМОРГУН, Анастасія ШНИРЬОВА, Еммануїл-Іоанн ЮЗЮК

    Партія фортепіано – дипломанти Міжнародних конкурсів

    Тетяна МІЛЄНІНА, Ольга КАЛАШНИКОВА, Ганна ЧУМАЧЕНКО

  • 14
    Жовтень, 14

    18:00
    14.10.2019
    Театральний факультет ХНУМ імені І. П. Котляревського
    вулиця Чернишевська, 79, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    «Котляревський-ХХІ»

  • 14
    Жовтень, 14

    18:30
    14.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    за підтримки ГО «Сім’я сімей Польський дім»

    Паула ПРОЙСС (скрипка, Польща)

    Мірослава СУМЛІНСЬКА (фортепіано, Польща)

    У програмі: МОЦАРТ, ПАДЕРЕВСЬКИЙ,

    ВЕНЯВСЬКИЙ, ЛЮТОСЛАВСЬКИЙ

  • 15
    Жовтень, 15

    18:30
    15.10.2019
    Концертна зала Філармонії
    вулиця Римарська, 21, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Наталія ГРЕБЕНЮК (сопрано), Станіслав КАЛІНІН (орган)

    Беруть участь: Ангеліна ДОЛГОВА,

    Оксана САНЖАРОВСЬКА, Аліна ЛЯДОВА

    У програмі: ГАЙДН, МОЦАРТ, БОРТНЯНСЬКИЙ,

    ГУЛАК-АРТЕМОВСЬКИЙ, ЛИСЕНКО

  • 16
    Жовтень, 16

    17:00
    16.10.2019
    Мала зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    серії нотних видань кафедри композиції та інструментування ХНУМ

    Виконавці – заслужений діяч мистецтв України Марина БЕВЗ,

    лауреати Міжнародних конкурсів Ксенія КОНОВАЛ, Євген ШПАК, Віталій ЛЯШКО, Євген САВЕНКО, Володимир РОГОЗА, Надія АЛЮНОВА, Анастасія БУДКО, Анна ДОРМАНСЬКА, Катерина ПАЛАЧОВА, Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК, Володимир БОГАТИРЬОВ, Сергій КАЗАНЦЕВ, Олександр ЛИСИЧКА, Юлія РАДКЕВИЧ, Микита БУРЦЕВ, Дар’я ЗУЄВА

    У програмі камерні твори В. ПТУШКІНА, В. МУЖЧИЛЯ, С. ТУРНЄЄВА, О. ЩЕТИНСЬКОГО, В. БОГАТИРЬОВА, К. ПАЛАЧОВОЇ

  • 16
    Жовтень, 16

    17:00
    16.10.2019
    Харківська музично-театральна бібліотека ім. К. С. Станіславського
    Інженерний провулок, 1-А, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    зустріч із викладачами та студентами ХНУМ

  • 16
    Жовтень, 16

    18:30
    16.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

    Художній керівник та диригент – Юрій ДЯЧЕНКО

    Солісти – заслужена артистка України Ганна САГАЛОВА

    лауреати Міжнародних конкурсів Вікторія ЖИТКОВА, Лілія МАЗОХА, Катерина СТЕЦЕНКО, Ліана ЖДАНОВА, Віталій ЛЯШКО

    У програмі: БЕРЕЗОВСЬКИЙ, БОРТНЯНСЬКИЙ, ВАНЖУРА

  • 17
    Жовтень, 17

    18:30
    17.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

     

    ХОР ХЛОПЧИКІВ та ЮНАКІВ ХССМШ-і

    (художній керівник – Олексій КОШМАН)

    ХОР «ВЕСНЯНІ ГОЛОСИ»

    Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості

    (художній керівник – Олексій ФАРТУШКА)

    ХОР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

    (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Сергій ПРОКОПОВ)

    Беруть участь:

    СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

    (диригент – Ірина ВЕРБИЦЬКА),

    Феріде ДАМСАЗ-СЕРДЮК, Софія АНІСІМОВА,

    Олексій КОНОРОВ, Ярослав ФЕДОРЕНКО

    У програмі: БЕРЕЗОВСЬКИЙ, ГЕНДЕЛЬ, МОЦАРТ,

    ЛИСЕНКО, ГАВРИЛЕЦЬ, МАНОЦКОВ

  • 18
    Жовтень, 18

    18:00
    18.10.2019
    Театральний факультет ХНУМ імені І. П. Котляревського
    вулиця Чернишевська, 79, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    представляє:

    «ЕНЕЇДА» (за І. Котляревським)

  • 18
    Жовтень, 18

    18:30
    18.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    Виконавці – студенти та випускники класу

    народної артистки України, професора Тетяни ВЄРКІНОЇ:

    Анастасія ГАЙ, Олександр ПАНЧЕНКО, Павло ГУЛЕВИЧ, Павло ГМИРІН, Сергій КАЗАНЦЕВ, Петро ЯНЧУК, Денис КАШУБА, Максим ШАДЬКО, Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК, Олеся ПУПІНА, Олександра ПЕРШИНА, Ганна САГАЛОВА, Кіра ТИМОФЕЄВА, Марія БОНДАРЕНКО, Єлизавета ЧОРНА

  • 19
    Жовтень, 19

    14:00
    19.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    представляє програму «Композитори Харкова – дітям»

    Виконавці –учні шкіл естетичного виховання

    м. Харків та Харківської області

    Спеціальні гості: композиторка та поетеса Ірина БОНДАРЕНКО,

    клуб естетичного виховання «Унісон дитячих сердець»

  • 19
    Жовтень, 19

    18:30
    19.10.2019
    Велика зала ХНУМ імені І. П. Котляревського
    площа Конституції, 11, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    за підтримки Ґете-інституту та «Дому Нюрнбергу»

    Райнхард АРМЛЄДЕР (віолончель, Німеччина),

    Дагмар ХАРТМАНН (фортепіано, Німеччина)

    У програмі: ШУМАН, БРАМС, МАРТІНУ, П’ЯЦЦОЛЛА, КАПУСТІН

  • 20
    Жовтень, 20

    17:00
    20.10.2019
    Концертна зала Філармонії
    вулиця Римарська, 21, Харків, Харківська область, Украина, 61000

    СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. Котляревського

    Диригент – Юрій НАСУШКІН (Іспанія–Україна)

    Солісти – лауреати Міжнародних конкурсів Ірина ГРИГОРЕНКО (скрипка), Арсеній СТАВИЦЬКИЙ (віолончель), Олег КОПЕЛЮК (фортепіано)

    У програмі: БОРТНЯНСЬКИЙ, ЕЛГАР, КАРАБИЦЬ, ПТУШКІН

Scroll Up