ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ

З 1991 року

Противлення злу мистецтвом

РОБОТА ЖУРІ

     1 Голосування відбувається таємно. Бюлетені не можуть бути оприлюднені. Результати оголошуються без розголошення імен членів журі, що голосували за того чи іншого учасника. Тільки секретар журі та голова конкурсної дирекції можуть бачити окремі голоси кожного члена журі.

     2 Члени журі голосують незалежно одне від одного. Забороняється обговорювати виступи конкурсантів, до оголошення результатів.

      3 Члени журі повинні уникати будь-яких контактів з учасниками, коли вони все ще беруть участь у Конкурсі, за винятком членів журі, що мають студентів — учасників Конкурсу.

      4 Члени журі не оцінюють/не голосують за учасників, які пов’язані з ними або регулярно навчалися у них в період 36 місяців до початку проведення Конкурсу, або мали принаймні два уроки чи майстер-класи в період 12 місяців до Конкурсу. Подібні зв’язки, особисті чи професійні, мають бути обговорені з членами журі перед початком конкурсу.

     5 Кожен з членів журі голосує за тих кандидатів, що, на їх думку, мають отримати призове місце.

     6 При підрахунку голосів журі секретар перераховує оцінки у бали: І місце — 10 балів, ІІ — 8 балів, ІІІ — 6 балів, IV — 4 бали, V — 2 бали, VI — 1 бал. Учасник з найбільшим середнім арифметичним перемагає.

     7 Імена лауреатів та премії оголошуються без зазначення кількості отриманих балів.

     8 При присудженні спеціальних призів члени журі не голосують за учасників, які пов’язані з ними або регулярно навчалися у них в період 36 місяців до початку проведення Конкурсу, або мали принаймні два уроки чи майстер-класи в період 12 місяців до Конкурсу.

     9 За рішенням журі результати голосування можуть бути оприлюднені після загального конкурсу, без розголошення імен тих, хто голосував за того чи іншого конкурсанта.

     10 Рішення журі є остаточним і не може бути оскаржене.

     11 У всіх невизначених ситуаціях рішення приймає голова журі, за ним залишається вирішальний голос.

     12 Журі має право дискваліфікувати виступи учасників, що порушують встановлений часовий ліміт, або не відповідають професійним вимогам конкурсу.

     13 Журі має право вимагати копію нот музичних творів, написаних після 1991 року.

Scroll Up