ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ

З 1991 року

Противлення злу мистецтвом

РОБОТА ЖЮРІ

1. Засідання журі є закритим для громадськості, хоча секретар журі, а також голова конкурсної дирекції можуть бути присутніми на засіданнях журі.

2. Голосування відбувається таємно. Бюлетені не можуть бути оприлюднені. Результати оголошуються без розголошення імен членів журі, що голосували за того чи іншого учасника. Тільки секретар журі та голова конкурсної дирекції можуть бачити окремі голоси кожного члена журі.

3. Члени журі голосують незалежно одне від одного. Забороняється обговорювати виступи конкурсантів, доки виконання ще не закінчене.

4. Голос члена журі враховується тільки в тому випадку, якщо він чув всі виступи всіх турів Конкурсу. Організаційний комітет Конкурсу може робити винятки з цього правила на власний розсуд.

5. Якщо член журі був відсутній під час виступу одного або кількох учасників та погодив це з організаційним комітетом, він не може надалі оцінювати виступи цих учасників.

6. Бюлетені повинні бути підписані членами журі. Після кожного голосування секретар журі збирає та підраховує бюлетені, гарантуючи, що вони належним чином підписані.

7. Члени журі повинні уникати будь-яких контактів з учасниками, коли вони все ще беруть участь у Конкурсі, за винятком членів журі, що мають студентів — учасників Конкурсу.

8. Члени журі не оцінюють/не голосують на учасників, які пов’язані з ними або регулярно навчалися у них в період 36 місяців до початку проведення Конкурсу, або мали принаймні два уроки чи майстер-класи в період 12 місяців до Конкурсу. Подібні зв’язки, особисті чи професійні, мають бути обговорені на зустрічі журі перед початком конкурсу.

9. Кожен член журі має проголосувати певну кількість разів у кожному турі. Якщо член журі хоче підтримати того чи іншого конкурсанта, він ставить позначку “+” навпроти відповідного прізвища в бюлетні. Ті члени журі, що мають студентів серед учасників (або будь-який зв’язок з учасниками, що описаний в п.11), ставлять позначку “#” навпроти них. Загальна кількість “+” та “#” має бути однаковою для всіх членів журі.

10. Якщо член журі не повідомив членів організаційного комітету про зв’язок з учасником, описаний в п.11, він може бути виключається зі складу журі.

11. Після фінального туру кожен з членів журі голосує за тих кандидатів, що, на їх думку, мають отримати призове місце.

12. У випадку, коли учасник має хоча б одну позначку “#”, його конкурсний бал визначається як середнє арифметичне з оцінок журі, що поставили “+”.

13. При підрахунку голосів журі секретар перераховує оцінки у бали: І місце — 10 балів, ІІ — 8 балів, ІІІ — 6 балів, IV — 4 бали, V — 2 бали, VI — 0 балів. Учасник з найбільшим середнім арифметичним перемагає.

14. Після першого туру імена конкурсантів, які проходять у другий тур, оприлюднюються в порядку їх виступу, без зазначення кількості отриманих голосів.

15. На заключному концерті імена лауреатів премії оголошуються без зазначення кількості отриманих голосів.

16.При присудженні спеціальних призів члени журі не голосують на учасників, які пов’язані з ними або регулярно навчалися у них в період 36 місяців до початку проведення Конкурсу, або мали принаймні два уроки чи майстер-класи в період 12 місяців до Конкурсу.

17. За рішенням журі результати голосування можуть бути оприлюднені після загального конкурсу, без розголошення імен тих, хто голосував за того чи іншого конкурсанта.

18. Рішення журі є остаточним і не може бути оскаржене.

19. У всіх невизначених ситуаціях рішення приймає голова журі. У разі виникнення ситуацій, передбачених п. 7 та 11 цього розділу, вирішальний голос належить віце-президенту журі.

20. Для учасників, які вибули з Конкурсу, можлива пояснювальна зустріч з членами журі.

21. Журі має право скорочувати програми учасників.

22. Журі може перервати виконання, яке перевищує часові вимоги конкурсу.

23. Журі має право вимагати копію нот музичних творів, написаних після 1991 року.

Scroll Up