ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ

З 1991 року

Противлення злу мистецтвом

XVIІ Відкритий Конкурс молодих

музикантів-виконавців та композиторів

«Харківські асамблеї»

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!

Академічний вокал:

І місце

Курінний Артем

 

ІІ місце

Власов Артем

Дрожина Богдана

Диплом

Саманджия Меліна

Грамота

Ісаєва Олександра

 

Духові та ударні інструменти:

Гран-при

Потарикіна Олена

І місце

Старих Тетяна

Макаренко Ганна

Проценко Денис

ІІ місце

Байдак Маргарита

Тельман Аліна

ІІІ місце

Сідлярук Єгор

Панченко Кіріл

Введеньска Вероніка

 

Диплом

Камінська Анастасія

 

 

 

Композиція

Молодша група

ІІ премія

Левада Ілля

Малахова Аліса

Руденко Алєвтіна

 

ІІІ премія

Старих Тетяна

Степаненко Катерина

 

Старша група

І премія

Константінова Майя

Ночовський Богдан

ІІ премія

Кравченко Віталій

Литвинова Євгенія

ІІІ премія

Куракова Катерина

 

Диплом

Константінова Майя

 

Народні інструменти :

 

І премія

Радкевич Світлана

Платонова Анастасія

Шевчук Катерина

Восьмірова Марина

Землянський Марк

Сирота Ернест

 

ІІ премія

Миргородська Дар’я

Кулаков Ілля

Місько Ігор

Карелова Єлизавета

Лагута Владислав

Бійовський Микола

Свіріденко Олександр

Третяк Андрій

Гуділов Михайло

 

 

ІІІ премія

Єрмоленко Андрій

Панасюк Андрій

Чигринець Артем

Шевчук Анастасія

Голіков Юрій

Журавель Богдан

Левцун Ігор

Раков Михайло

Богданович Євген

Пальчинська Віана

Таран Вікторія

Удод Анжеліка

Шумкін Артемій

 

Диплом

Гуров Роман

Вишиванов Микита

Дьомін Микита

 

 

 

 

Струнні інструменти:

Молодша група

Грамота учасника

Воронова Лілія

 

Старша група

І місце

Щербина Мирослава

Ясінський Давид

ІІ місце

Колпаков Ілля

ІІІ місце

Біліченко Марія

Тягунов Григорій

 

IV місце

Доля Кирило

Клюшнікова Катерина

Диплом

Горбановський Владислав

Раковська Єлизавета

Кривич Магдалина

 

 

Грамота учасника

Палагутіна Катерина

Подзюбанчук Артем

 

Фортепіано:

І місце

Олійник Олександр

ІІ місце

Остапенко Надія

Пінаєва Уляна

ІІІ місце

Кіктенко Олександра

Мац Юлія

IV місце

Разуваєв Гліб

Собакарь Дар’я

Ярковий Тимофій

Диплом

Курган Мілана

Грамота учасника

Макарук Ганна

 

Естрадні інструменти та естрадний спів:

І премія

ансамбль «Jazz Voice»

Бугаєнко Анастасія

Лихолай Катерина

 

 

ІІ премія

Рилюк Юлія

Кравець Ангеліна

Лизогуб Дионисий

Василинець Ілія

 

ІІІ премія

Зогаль Олександра

Кислиця Анастасія

Ліпінський Богдан

Леоненко Вікторія

 

 

 

Scroll Up